Jdi na obsah Jdi na menu
 


V Letovicích konec ve skupinách

29. 12. 2008

A mužstvo tvořila sestava Petr Ondráček, Petr Suchý, Pavel Šafář, Petr Ševčík a Lukáš Vondál. Cílem byl postup mezi nejlepších osm, tedy skončit ve skupině do druhého místa. I přes vlažný začátek hned první zápas přinesl vítězství nad Eskamotéry. Nejlépe se povedl druhý zápas v pořadí, kdy jsme si proti Castle of Devils připsali vysokou výhru 9:0. Tím ale úspěšné zápasy končily. Proti Arulu a posléze i proti Santiagu sice mužstvo nijak nepropadlo a bylo vyrovnaným soupeřem, díky chybám a penaltám soupeře nakonec v závěru podlehlo 2:4 a 4:5. První mužstvo tak sice herně nezklamalo, ale postup urvat nedokázalo.

Orel Rock - Eskamotéři 5:4   Branky: 2 Ondráček, Ševčík, P.Suchý, Šafář

Orel Rock - Devil of Castles 9:0   Branky: 3 Ondráček, 2 P.Suchý, 2. Ševčík, 2 Šafář

Orel Rock - Arul 2:4   Branky: Ondráček, Šafář

Orel Rock - Santiago 4:5   Branky: 2 Ševčík, P.Suchý, Ondráček

 

B tým se představil v sestavě: Martin Suchý, František Konečný, Jakub Pačinek, Karel Hájek a Jan Havel. I toto mužstvo se mohlo porvat o postup do další fáze, ve skupině se ale nevyhnulo silné konkurenci. Hned první zápas byl více než smolný. Nejprve jsme ztratili nadějné dvoubrankové vedení a navíc hned na to uznal rozhodčí branku soupeře na 4:3, která neměla s gólem nic společné. Ujely nám nervy a zbytek zápasu byl z naší strany velmi špatný. Ani ve druhém duelu jsme nebyly daleko od bodů, ale po nevyužití naší penalty a naopak využité soupeře jsme znovu prohráli. Poslední dva duely nám do cesty postavily silné výběry Vegetu a Dukly. Ani zde jsme tedy na kýžené body nedosáhli a zakončili turnaj bez bodu.

Orel Rock - Celtic 3:6   Branky: 3 Pačinek

Orel Rock - Zbraslavec 3:5   Branky: 2 Konečný, M.Suchý

Orel Rock - Veget 1:9   Branka: Konečný

Orel Rock - Dukla 3:7   Branky: 3 Pačinek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Role

(nitram1986, 3. 1. 2009 20:04)

Děkuji za zařazení do BÉ týmu...jinak si myslim, ze ani to becko nijak vyrazne nesklamalo..na ty soupere co jsme meli parada..:)

ORB

(Paj00ch, 2. 1. 2009 11:15)

Turnaj v Letovicích byl hodně na vysoké úrovni (kvalita mužstev jako !!! Penalty a výroky rozhodčích bych nechal na posouzení každého z nás) !!! Škoda že se nám ("áčku") nepodařilo postópit, protože to bylo fakt o fous !!! Děkuju všem za skvělé výkony !!!